Entegrasyon Yazılımları

Şirketlerin en güncel sorunları arasında yer alan, yazılımların birbirleri ile iletişim kuramaması, veri aktarımlarının zorlaşması, hataların artmasına, verimsizliğe ve zaman kaybına neden olmaktadır. 

Baştan plansız ve programsız olarak yüksek maliyetli yazılımların alınması ve kurum işlerinin bu yazılımların üzerine kurulmasından kaynaklı bu yazılımlar vazgeçilmez hale geliyor. Kurum yazılımı kullanmaya başlıyor ancak büyüdükçe yeni yazılımlara ihtiyaç duyuyor. Fakat baştan veri aktarımı, veri dönüştürülesi, veri taşınması ve veri entegrasyonu düşünülmediği için yeni yazılımlar temin edilse bile birbirleri arasında bağlantı sağlanamıyor. Sonuç itibari ile günün sonunda, ölçülemeyen ve birbiri ile anlaşamayan veriler çıkıyor.

Web tabanlı, windows tabanlı veya Katman mimarisi ile geliştirilen tüm uygulamalar Web Service desteklemektedir. 

Günümüzde yazılım geliştiriciler servis yazmak yerine, kurumu kendine bağlı kalması için uygulama geliştirmek istemektedirler. Bunun sebebi yazılan servisler kendilerinden sonra gelecek diğer yazılımlar ile bağlantı sağlayacağı için kendi yazılımları gereksinimlerini kaybeder korkusudur.  Hatta buna bahane olarak şu cümleyi duymamış olmanıza ihtimal yok, “yeniden yazılsa daha ucuz olur”. Böyle bir şey yok tabi. Bunlar sadece kişi veya kurumları kendisine muhtaç bırakmak isteyen yazılımcıların bahane cümlesidir.

Gelelim sizin neler yaptıklarımıza, biz sizler için birçok entegre yazılımları geliştiriyoruz ve bunu uzun yıllardır yapıyoruz. Portföyümüzdeki düzinelerce müşterilerin bize kattığı tecrübe ve geri dönüşlerden müşteri revizeleri ile bu türdeki yazılımlarımızı kusursuz denecek kadar az sorun yaşayacağınız şekilde geliştirip teslim ediyoruz. 

Geliştirdiğimiz entegrasyon yazılımları;

  • E-ticaret entegrasyonları
  • Pazaryeri entegrasyonları
  • Muhasebe – finans entegrasyonları
  • Tedarikçi entegrasyonları
  • Sms ve bildirim sistemleri entegrasyonları
  • Kasa ve rapor entegrasyonları

Siz sorun yaşamayın diye müşterilerimizin sistemlerinin hata kontrolü için hazırladığımız ve hata detektörü ismini verdiğimiz bir yazılımımız mevcut. Hata detektörünün görevi,  sizler için geliştirdiğimiz yazılımların kodsal veya sunucu tarafında gerçekleşen hatalar çıktığı zaman, daha önce yaşanan bir sorun ise otomatik revize etmesi eğer ilk defa yaşanan bir sorun karşısında ilgili ekip arkadaşlarımız log kayıtlarını mail atmasıdır. 

Bu sayede eğer bir sorun ile karşılaşır iseniz %90 ihtimal ile daha siz hatayı görmeden veya herhangi bir aksilik yaşamadan biz onu temizlemiş oluyoruz. Böylelikle her geçen gün mutlu ve aldığı hizmetten gerçekten memnun müşterilerimizin sayısı katlanarak artmaya devam diyor.

Siz de yazılımlarınızın birbiri arasında iletişim kurmasını ve bir den çok yazılımı tek bir alanda yönetebilmeyi isterseniz iletişime geçin yada [email protected] adresine talebinizi iletin.

Berker Melih Dijital Reklam Ajansı