Yönetilebilir Web Sitesi Yazılımları

Kurumsal veya bireysel web siteleri ve yönetim panelleri tasarım ve yazılımları yapan bir dijital reklam ajansı olarak şunu söylemek isterim ki genellikle oluşturduğumuz web sitelerinin barındırılmasından ve alt yapısından biz sorumlu olsak bile, içerik yönetimi, görsellerin sağlanması, verilerin, bilgilerin sağlanması ve bunların güncellenmesi noktasında siz kıymetli müşterilerimiz sorumlu olmaktasınız. Alternatif şirketler veya kişiler sizi neye inandırırsa inandırsın, yalnızca bir kurulum düğmesini tıklayıp, sitenizi kurup, onunla işinizi bitiremezsiniz. Uğraşmanız gereken güncellemeler, arızalar, kesinti süreleri, müşteri soruları ve eklentiler vb… herzaman olacaktır.

Bu sebeple kurumsal web tasarımlarında özellikle hizmet sektöründe iseniz web sitenizin yönetilebilir olması çok önemlidir. Yönetilebilir olması hiçbir kod bilginiz olmadan siteye tam hakimiyet sağlamanız anlamına gelir. Bunu yanı sıra sitenizi sürekli güncel tutması ve içeriklerinizi yönetebilmesi için bir ajans veya bir geliştirici maliyetinden de tasarruf etmiş oluyorsunuz. Panelinizin ne kadar detayı olduğu ile alakalı olarak eğer seo çalışması yapmak isterseniz de paneliniz üzerinden makaleler veya bloglar paylaşabilir, site içi seo için gerekli bilgi girişlerini sağlayabilir veya bilgilerinizi güncel tutarak arama motoru botlarına sitenizin sürekli güncel olduğu sinyalini verebilirsiniz.

Ekip olarak uzun yıllar üzerinde çalışmış olduğumu panellerimizi, yüzlerce müşterimizin deneyimleri ve onların müşterilerinin talepleri ile üst seviyelerde geliştirmiş olup işlemlerinizin çoğunu yapay zeka destekli yazılımlar yapmaktadır. Müşterilerimize vermiş olduğumu yönetim panellerinin ana fikri minimum zaman ve maksimum performans üzerine kurulu olup, kısa zamanlarda bir çok işlemi yapmanız üzerine kurgulanmıştır. 

Bu geliştirme sayesinde ise günlük, haftalık veya aylık güncellemelerinizi dakikalar içinde yapabilecek ve ileri tarihli düzenlemelerinizi ise öncesinde programlayabileceksiniz.

Siz de yönetilebilir web siteleri veya otomasyonları isterseniz iletişime geçin yada [email protected] adresine talebinizi iletin.

Berker Melih Dijital Reklam Ajansı